Poseidon søker trenere

Svømmeklubben Poseidon søker ny hovedtrener i fast stilling - i tillegg har vi behov for å styrke vårt trenerteam på partiene.

Svømmeklubben Poseidon har vært igjennom et generasjonsskifte både av trenere og utøvere de siste to årene, men vi er en ambisiøs, hardtarbeidende klubb i vekst og utvikling. Vi søker i den forbindelse ny hovedtrener i ca. 50% stilling, for å forsterke laget.

Vi har i 2016 ansatt ny leder for klubbens kursvirksomhet og klubben jobber aktivt i forbindelse med ny svømmehall i Porsgrunn som skal stå ferdig i 2018. Vi søker en ambisiøs og engasjert person som ønsker å bli med å forsterke og profesjonalisere SK.Poseidon, i både bredde og topp for å nå klubbens mål. Stillingen har mulighet for utvidelse og kan også kombineres med en administrativ rolle i klubben på sikt, for den rette kandidaten.

Svømmeklubben Poseidon har i dag et Elite og A parti med ca 25 utøvere hvorav 7 av disse går på Toppidrettsgymnaset i Telemark. Klubbens B Parti har ca. 20 utøvere og C partiet ca. 30 utøvere. Vi ønsker å styrke vår trener stab på flere av våre partier og søker derfor en eller flere trenere til klubben. Omfanget på stillingen kan tilpasses den eller de rette kandidatene.

Klikk på vedlegget under for mer informasjon om de aktuelle stillingene.